B2B

Spolupracujeme s mnoha skvělými partnery. Mezi které se řadí distributoři a prodejci dveří, dveřních kování a bytových doplňků. Nedílnou součástí jsou také architektonická studia či bytová designérská studia. Více o našich partnerech najdete v sekci prodejní místa.

Staňte se i vy součástí partnerů COBRA a zjistěte výhody společné spolupráce.

COBRA 30 let zkušeností na trhu

COBRA 30 let zkušeností na trhu

Za více, než třicetiletou zkušenost ze segmentu dveřního kování a doplňků se řadíme mezi špičku v ČR a na Slovensku, ale i v Evropě. Za dané období jsme nasbírali také široké znalosti v oblasti velkoobchodu a proto můžeme nabídnout naše letité zkušenosti i vám.
Vlastní skladové zásoby v ČR

Vlastní skladové zásoby v ČR

Velké sklady a množství skladových zásob nám umožňuje rychle pokrýt poptávku. Je jedno zda zákazník potřebuje nerezové nebo designové kování.
Zákaznická podpora pro naše partnery

Zákaznická podpora pro naše partnery

Naše podpora je maximální ať už jde o zákaznický servis, reklamaci nebo služby našich obchodních zástupců. Je jedno jestli řeší zákazník malou objednávku a nebo velký projekt. Vždy se snažíme, aby náš partner byl spokojený a jeho zákazník ještě víc. Od pondělí do pátku jsme vám k dispozici.
Individuální přístup

Individuální přístup

Vyslechneme vaše potřeby a nabídneme to nejlepší řešení pro vaše zákazníky. Jestli se jedná o malou nebo velkou objednávku. Náš přístup je vždy konstantní a snažíme se hledat tu nejlepší možnou variantu.
Montáž zvládne i domácí kutil

Montáž zvládne i domácí kutil

Ve výrobě našich kování koukáme na jednoduchou a rychlou využitelnost při montáži. Proto zvládne montáž profesionál i domácí kutil. Tím se nám rozšiřuje možnost prodeje a pro vás to znamená rozšíření i mimo profesionály. Samozřejmě při zachování vysokého standardu kvality výrobku.
Dodávka zboží do 48 hodin

Dodávka zboží do 48 hodin

Expedice vašich objednávek realizujeme v co nejkratším čase, abychom vám zajistili co nejrychlejší dodávku objednaného zboži. Dlouhodobě spolupracujeme s partnery PPL a DPD, na které se můžeme spolehnout.
Nabízíme široké portfolio produktů

Nabízíme široké portfolio produktů

Můžeme řešit velké objekty, malé i velké projekty. Ne jen kování, ale i samozavírače, panty, záskoče, madla a všechny doplňky, které si představíte kolem dveří, oken a HS portálů. Samozřejmě vyřešíme jakýkoliv styl interiéru, který řeší náš zákazník. Pro tyto situace jsou vám k dispozici obchodní zástupci, kteří vyslechnou vaše potřeby a navrhnou řešení na míru,
Novinky a trendy u nás samozřejmostí

Novinky a trendy u nás samozřejmostí

Našim cílem je posouvat hranice možného. V kvalitě neustále tlačíme na bezvadné produkty. Povrchy a celkový vzhled a celistvost jsou pro nás klíčovým aspektem při výběru sortimentu k prodeji na trhu. Celková kvalita našich výrobků a spokojený zákazník je pro nás tím nejvyšším cílem.
Vysoce kvalifikovaní obchodní zástupci COBRA

Vysoce kvalifikovaní obchodní zástupci COBRA

Naši obchodní zástupci jsou pro naše zákazníky k dispozici 24/7 po celé České a Slovenské republice a se vším Vám pomohou. Vyslechnou, přijdou s řešením dané potřeby s cílem co nejefektivněji uspokojit koncového zákazníka. Průběžné vzdělávání v daném segmentu z nich dělají špičky ve svém oboru.
Plně automatický e-shop

Plně automatický e-shop

V dnešní digitální době reagujeme na změny pružně a proto máme plně automatizovaný e-shop www.cobrakovani.cz, kde můžeme pohodlně vše najít na jednom místě. Objednat zboží, najít typové listy či ceníky? Vše na jednom místě a pro vás kdykoliv budete potřebovat.

Jsme připraveni společně s vámi otevřít nové dveře nejen ke kvalitnímu kování, ale také k dlouhodobému partnerství založenému na vzájemné důvěře a profesionalitě. Vaše spokojenost a úspěch jsou pro nás nejvyšším cílem.

Napište nám

Položky označené * jsou povinné.
Napište nám Zavřít