KOMBINOVANÉ KLIKY - INSPIRATIVNÍ DESIGNOVÝ TREND

Kritéria moderního a designového bydlení vyžadují, aby vybrané kování, ať z jakéhokoliv materiálu, korespondovalo s celkovým stylem nejen dveří, ale celého interiéru či exteriéru. Co když je pro váš byt charakteristická kombinace dvou základních prvků materiálů nebo barev?

Cobra nabízí řadu designových řešení jak umocnit barvy nebo materiály dominující ve vašem interiéru. Nenápadná kombinace lesklého chromu s matným niklem (například kování Agatha, Giussy nebo Nicol) představují jistotu „nenápadné elegance“, která vynikne hlavně v moderních interiérech.

COBRA Agatha
COBRA Agatha
COBRA Vanda
COBRA Vanda
COBRA Nicol
COBRA Nicol

 

Stylově výraznější a velice působivá jsou například luxusní kování Convex 2195 a 2015, které kombinují výraznější materiály s barvou - například chrom s bílou, černou nebo vínovou. Půvab takových kombinací vynikne v designově výrazných interiérech nebo výjimečných kancelářských prostorách.

Posláním modelů 2195 a 2015 není „hrát druhé housle“, chtějí být vidět a žádají o pozornost.

 

Ať již si vyberete kliku takovou nebo jinou, myslete na to, že se nejedná o podceňovanou vašeho bytu, protože bez klik se to prostě neobejde.

Pokud budete i vy myslet na to, že klika může být pomyslnou třešničkou na dortu nastoleného vzhledu interiéru nebo exteriéru, stane se prvkem, který bude patřit k nápaditým dominantám prostoru.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Pro všechny objednávky nad 2000 Kč bez DPH
24/7 zákaznická podpora

Zákaznická podpora 24/7

Profesionální podpora pro zákazníky online nebo na telefonu 24/7
Garance vrácení peněz

Garance vrácení peněz

Pokud nevyberete správně, peníze vrátíme do 30ti dnů

Napište nám

Položky označené * jsou povinné.
Napište nám Zavřít