Cobra UNICO - jaký tvar má krása?

Cobra UNICO - jaký tvar má krása?

Máte raději přímočarost minimalismu nebo rafinovanost zdobných detailů? Přímé čisté křivky nebo oblé historizující linie? Naše nová kolekce Cobra UNICO brilantně kombinuje minimalistický i tradiční přístup a představuje kolekci devíti druhů dveřních kování, které spojuje unikátní design, prémiová kvalita, dokonalá ergonomie… …a hlavně italský esprit.

unico1.jpg

 

„Při vývoji nových modelů kování Cobra si vždy kladU otázku, jaká designová očekávání mají naši zákazníci. Díky dlouholetým zkušenostem považujeme v Cobře technické otázky za vyřešené, soustředíme se proto na finální podobu dveřního kování,“ říká Kristina Boda, ředitelka Cobra. „Trendem posledních let je minimalismus nebo alespoň estetické zjednodušení designu moderních dveřních kování, ubývá zdobných detailů i vícebarevných klik.“

Kolekce UNICO nabízí nový designový jazyk plný obdivu k minimalismu, avšak s řadou rafinovaných detailů. Přímé linie se snoubí s netradičními řešeními úchopových ploch, nenápadnými prolisy nebo sametovým povrchem, výsledkem jsou dveřní kování okouzlující na pohled a příjemná na dotek.

 

unico2.jpg

 

Jedinečný charakter kolekce vzniknul díky spolupráci s italským partnerem a designovými studii Ciani Billi Design a Mario Mazzer Architects.

Mario Mazzer patří mezi nejzkušenější italské designové tvůrce, v roce 2004 byl dokonce zařazen do „The Design encyclopedia“ MoMA New York, je držitelem nejprestižnějších designových ocenění včetně Red Dot Design Award či Good Design Award. Líbí se vám kování Noemi a Clementia? Mario Mazzer by měl jistě radost.

Francesca Ciani a Renzo Billi vytvořili dveřní kování Penta či Vulcanus. Na jejich práci obdivujeme umělecký a vizionářský přístup, jejich kování se vymykají běžným klikám, jsou to jedinečná díla plná charakteru i užitné hotnoty, která je radost vnímat i používat.

 

unico3.jpg

 

Naše motto „Více designu – více kvality“ získává díky kolekci UNICO nový rozměr. Nechte se unést širokou paletou tvarů i materiálů, originalitou designových řešení. Dotkněte se každé kliky, abyste zjistili, který model vám nejlépe padne do ruky. Pak nejlépe poznáte, jaký tvar má krása..

 

unico-square-libera.png
LIBERA
unico-square-cassiopeia.png
CASSIOPEIA
unico-square-penta.png
PENTA
unico-square-clementia.png
CLEMENTIA
unico-square-giulia.png
GIULIA
unico-square-noemi.png
NOEMI
https://www.matekliku.cz/designove-kovani/catania___SKUP_0000580
CATANIA
unico-square-vulcanus.png
VULCANUS
https://www.matekliku.cz/designove-kovani/spring-s___SKUP_0000492
SPRING
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Pro všechny objednávky nad 2000 Kč bez DPH
24/7 zákaznická podpora

Zákaznická podpora 24/7

Profesionální podpora pro zákazníky online nebo na telefonu 24/7
Garance vrácení peněz

Garance vrácení peněz

Pokud nevyberete správně, peníze vrátíme do 30ti dnů

Napište nám

Položky označené * jsou povinné.
Napište nám Zavřít