ZÍSKALI JSME RED DOT AWARD 2019. A HNED TŘIKRÁT!

Prestižní ocenění Red Dot design award 2019 získala hned trojice našich modelů Cobra Q - Ultima, Spectra a Infinity. Naše dvouletá spolupráce s renomovaným designérem Petrem Novague se tak završila neuvěřitelným úspěchem.

Když jsme v roce 2017 vsadili při vývoji novinek na spolupráci s designérem Petrem Novaguem, měli jsme opravdu šťastnou ruku. Během dvou let se podařilo vyvinout trojici designových klik, které významně překonávají standardy obvyklé i na náročném trhu prémiového dveřního kování.

 

 

Celá kolekce Q již stihla získat prestižní ocenění German Design Award a Iconic Award, modely Ultima, Spectra a Infinity v černé barvě se ale letos dokázaly prosadit i na nejprestižnější světové designové soutěži - Red Dot Award 2019.

Mezinárodní porota složená z téměř 50 odborníků z mnoha oborů vybírá od roku 1954 ty nejlepší designové skvosty, kterým uděluje své ocenění. V souladu s heslem „hledání dobrého designu a inovací“ posuzují členové poroty design, úroveň inovativnosti, funkčnost, nadčasovost a třeba i ergonomii. Dr.Peter Zec, zakladatel Red Dot letos zdůraznil, že „laureáti určují klíčové trendy v oblasti designu a ukazují, kudy povede budoucí vývoj v oblasti designu“.

Co si o Red Dot Award myslí designér Petr Novague?

Jsem toho názoru, že design je klíčová vlastnost produktu. Funkčnost a kvalitu beru v našem případě jako samozřejmost, náskok a odlišnost od konkurence výrobku dodá design. Pokud chtěla Cobra vědět, jak si stojí v české i mezinárodní konkurenci, pak je Red Dot Award nejlepší cesta, jak si ověřit svoji pozici a konkurenceschopnost vůči celému světu“.

 

3-770x240.jpg

 

Poznávacím znakem trojice klik Cobra Q je dokonalá ergonomie a příjemný povrch. Jsou vyrobeny z jediného kusu prémiové slitiny, zaručující dostatečnou tvrdost a odolnost.

Minimalistické tvary předurčují kliky do moderních či stylových interiérů, kde mohou podtrhnout dojem kvality a luxusu. Letošní varianta s matným černým povrchem navíc vychází vstříc nejmodernějším interiérovým trendům upřednostňujícím tmavší barvy.

Na úspěchu Cobra Q mě těší fakt, že ačkoliv jsou kliky odlišné a přinášejí rozdílný haptický zážitek, všechny tři dosáhly na tak prestižní ocenění,“ říká Petr Novague. „Odborná porota se soustředí nejen na estetickou kvalitu, ale i na funkčnost výrobků. Ergonomie byla v našem případě zásadní, především u modelu Spectra je skutečně inovativní“.

 

8-770x240.jpg

 

Dveřní kování Cobra Q potvrzuje naše přesvědčení, že klika není být jen pouhým funkčním prvkem domácnosti. Elegance a kvalita Cobra Q se bude jemně hlásit o pozornost, potěší nejen designem na pohled, ale i příjemným povrchem, který oceníme při každém doteku.

A kdo je typickým zákazníkem? Nová kolekce míří na zákazníky, kterým není lhostejné, v čem bydlí. Nemají potřebu ohromovat extravagancí, spíše vyznávají eleganci, moderní jednoduchost a hlavně - vědí, že skutečná krása je ukrytá v detailu.

Více o jednotlivých modelech Cobra Q najdete zde:

q-ultima.jpg
ULTIMA
q-spectra.jpg
SPECTRA
q-infinity.jpg
INFINITY
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Pro všechny objednávky nad 2000 Kč bez DPH
24/7 zákaznická podpora

Zákaznická podpora 24/7

Profesionální podpora pro zákazníky online nebo na telefonu 24/7
Garance vrácení peněz

Garance vrácení peněz

Pokud nevyberete správně, peníze vrátíme do 30ti dnů

Napište nám

Položky označené * jsou povinné.
Napište nám Zavřít