Red Dot Award - Cobra Q je nejkrásnější dveřní kování, máme to potvrzené písemně!

Red Dot Award - Cobra Q je nejkrásnější dveřní kování, máme to potvrzené písemně!

Na začátku bylo odhodlání dokázat vtělit naši dlouholetou kvalitu i nejnovější ambice do kolekce dveřního kování, které překoná dosavadní designové standardy. Investovali jsme hodně práce, času a peněz, ale dnes víme - stálo to za to!   

 

Red Dot Award Ceremony je prestižní akce pořádaná pouze pro čerstvé nositele tohoto nejprestižnějšího designového ocenění. Máme radost, že v letošním roce jsme se mezi pyšné nositele Red Dot zařadili i my se všemi přihlášenými klikami Q - Spetra, Infinity i Ultima.

Dveřní kování celé kolekce Q v sobě skrývá to nejlepší ze znalostí a zkušeností  Cobra a kreativity designéra Petra Novague. Každá klika je designově jiná, všechny ale spojuje estetická čistota, moderní elegance a bezpříkladná ergonomie. Kliky se denně dotýkáte mnohokrát, pokaždé zjistíte, jak je povrch příjemný, na dotyk vlídný, bez ostrých hran.

 

red-dot-award-2019-cobra4.jpg

 

Náš úspěch potvrzují oficiální certifikáty, které jsme během ceremoniálu získali - slova o „výjimečném designu“ oceněných klik nás skutečně těší.

Zkrátka - buďte si jistí, že i do vašich interiérů mohou kliky Q vnést eleganci a výjimečnost - jsou zkrátka tím designovým šperkem, který vás bude těšit dlouhá léta.

 

red-dot-award-2019-cobra2.jpg

 

V Muzeu designu Red Dot, kde jsme certifikáty převzali, zůstane celá kolekce Cobra Q vystavená pro veřejnost. Německá veřejnost uvidí kliky Q v muzeu, u nás můžete celou kolekci vidět v našich showroomech!

A co víc? Jsme rádi za každý další projekt nebo designový dům, ve kterém naše nejkrásnější české kliky najdou své místo. To je ten skutečný, reálný úspěch!

 

 

Katalog COBRA Q s přesnými popisy jednotlivých modelů je ke stažení ZDE

Více o jednotlivých oceněných modelech kolekce COBRA Q najdete přímo v eshopu na následujících odkazech:

 

Q INFINITY
Q INFINITY
Q SPECTRA
Q SPECTRA
Q ULTIMA
Q ULTIMA
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Pro všechny objednávky nad 2000 Kč bez DPH
24/7 zákaznická podpora

Zákaznická podpora 24/7

Profesionální podpora pro zákazníky online nebo na telefonu 24/7
Garance vrácení peněz

Garance vrácení peněz

Pokud nevyberete správně, peníze vrátíme do 30ti dnů

Napište nám

Položky označené * jsou povinné.
Napište nám Zavřít